قوانین سایت

قوانین

وب‌ سایت سازه برتر، یک وب‌ سایت تخصصی مربوط به صنعت ساختمان می باشد که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند .این وب‌ سایت تمام قوانین مکتوب و یا عرفی حاكم بر کشور را محترم می‌شمارد و خود را موظف به پیروی از آنها می‌داند.


1.درج هرگونه آگهی مخالف قوانین و مقررات کشور در وب سایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.

2.از درج هر گونه مطلب که بر خلاف عفت عمومي و يا هنجارهاي متعارف جامعه باشد و يا به گونه‏ای اهانت به مقدسات دينيٍ اديان قانوني ياد شده در قانون اساسي بشود، خودداري شود.

3.از درج هر گونه مطلب که به واسطه آن به اشخاص حقيقي يا حقوقي تابع کشور جمهوري اسلامي ايران توهين و يا افترا شود ممانعت مي‏شود.

4.آگهی دهنده در مقابل آگهی خود مسئول و متعهد بوده و هر گونه خسارت معنـوی و يا مـادی به شخص يا اشخاص، مستقيماً متوجه سفارش دهنده آگهی خواهد بود و "سازه برتر" مسئولیتی در قبال خسارات وارده نیست.

5.در انتخاب نام کاربری خود هنگام ثبت نام دقت فرمایید. شناسه هایی که در بر گیرنده کلمات زشت، نامناسب و مشابه نام مدیران سایت باشند در اولین فرصت مسدود خواهند شد. همچنین کاربران تنها مجاز به استفاده از یک شناسه کاربری فعال می باشند، در صورت مشاهده رفتاری مغایر با این قانون تمامی شناسه های فرد خاطی مسدود خواهند شد.

6.قرار دادن تصاویر شخصیت های سیاسی، مذهبی، غیر اخلاقی و برخی نماد ها در آواتار، امضا، تصویر پروفایل و همچنین آپلود کردن این تصاویر در آلبوم های شخصی تحت هیچ شرایطی مجاز نیست و در صورت مشاهده، تصویر مربوطه حذف و کاربر اخطاری دریافت خواهد کرد. در صورت تکرار دسترسی کاربر قطع خواهد شد.

7.اعلام لیست  قیمت ها طبق  بازار می باشد و معمولا این قیمت ها دارای 20 درصد تفاوت نسبت به قیمت های دیگر در بازار دارد و لیست قیمت ها هفتگی آپدیت می شود و سایت نسبت به قیمت های معاملات تعهدی ندارد.

8.هر گونه سوء استفاده از نام سازه برتر، سایت اینترنتی سازه برتر، مکاتبه از طرف سازه برتر و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده از طریق شکایت به مراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.

9.وب‌سایت سازه برتر اطلاعات کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.

10.وب‌سایت سازه برتر ممکن است جهت ارسال بسته‌های هدیه، تبلیغات، نامه‌های الکترونیکی و... از طرف خود و یا مجموعه‌های همکار، از اطلاعات کاربران استفاده نماید.

11.وب‌سایت سازه برتر پایگاه اینترنتی دیگری جز www.sazebartar.ir و زیر‌مجموعه‌های آن نداشته و تنها از همین راه با کاربران خود تماس می‌گیرد. سایر مکاتبات اینترنتی از آدرس‌هایی جز آدرس‌های رسمی و معتبر این وب‌سایت، مورد تایید گروه سازه برتر نیست.

12.در صورتی که نسبت به رفتار کاربران اعتراض و یا انتقادی دارید به وسیله پیام خصوصی ‌آنرا با مدیران سایت در میان بگذارید همچنین کاربران می توانند با ارسال پیام خصوصی به پست الکترونیکی ما، شکایات خود را نسبت به انتشار آگهی های غیر مرتبط و یا مطالب غیر تخصصی به مدیران و یا هماهنگ کننده های وب سایت اعلام کنند