صفحه راهنما

راهنما

خوش آمدید به سازه برتر...

شما در سازه برتر به بیش از 100 شاخه مستقل از مشاغل و مصالح صنعت ساختمان دسترسی خواهید داشت و با بیش از هزار شرکت مختلف ساختمانی قادر خواهید بود که ارتباط برقرار کنید.برای یافتن شغل و مصالح مورد نظر خود از منو سمت راست صفحه استفاده کنید. در این منو مشاغل براساس ارتباط باهم دسته بندی شده اند و هر گروه دارای چندین زیز شاخه است که معرف محصول و شغل ساختمانی آن بخش است. در صورت نیافتن شغل و مصالح خود در زیر شاخه ها حتما از گزینه جستجو درسایت استفاده نمایید.

در سازه برتر شما قادر خواهید بود که شغل و شرکت خود را به دیگران به رایگان معرفی کنید و در بانک اطلاعات مشاغل، مصالح و نیازمندی های صنعت ساختمان سازه برتر برای عموم به نمایش بگذارید.

برای معرفی محصول و شرکت خود ابتدا می بایست در سایت عضو شوید. برای عضویت در سایت لطفا به قسمت ثبت نام مراجعه کنید. در این قسمت شما به عنوان یک شخص حقیقی و یا شرکت حقوقی قادر به عضویت در سایت خواهید بود. فیلد هایی که با ستاره مشخص شده اند حتما می بایست پر شوند.

پس از ثبت نام در سایت و معرفی نام کاربری و رمز عبور خود شما در قسمت درج آگهی می توانید کالا ، محصول و شرکت خود را معرفی کنید.

در این قسمت به دقت به فیلد های موجود توجه کنید و اطلاعات خود را به صورت کامل و صحیح وارد کنیدو گزینه رایگان را در قسمت نوع آگهی انتخاب کنید. در فیلد معرفی شغل یا شرکت، محصول و خدمات خود را در چند کلمه کوتاه بنویسید و در قسمت توضیحات به طور کامل در مورد محصول، شغل و شرکت خود توضیح دهید.

پس از ثبت آگهی شما به صورت رایگان، مدیران سایت آگهی شما را مشاهده و بررسی می کنند و در صورت نداشتن ایراد و همسویی با قوانین سایت در کمتر از 48 ساعت در قسمت آگهی های رایگان مربوط به بخش مورد نظر قرار خواهند داد.

شما با تبلیغات در سایت می توانید محصول و شرکت خود را بصورت درست تر ، کامل تر و در محل مناسب تر با هزینه بسیار کم تبلیغ کنید. علاوه بر آن با تبلیغات بلند مدت شرکت و شغل خود را جزو شرکت های تبلیغاتی برگزیده در صفحه اول سایت معرفی کنید. حتما به قسمت تبلیغات مراجعه کنید و با مزایا ، روش ها ، محل ها و تعرفه تبلیغات در سایت آشنا شوید.

شما در سازه برتر علاوه بر دسترسی به بانک اطلاعات شرکت ها و مشاغل مرتبط با ساختمان و نیازمندی های صنعت ساختمان، به اخبار روز صنعت ساختمان و نمایشگاه ها و رویداد های عمرانی، مقالات عمران و معماری و تازه های صنعت ساختمان، قیمت روز مصالح و آهن آلات، مطالب جالب عمرانی و مهندسی و ... دسترسی خواهید داشت.

جهت هرگونه سوال و راهنمایی و ارتباط با مدیران سایت به بخش تماس باما مراجعه کنید.