تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

همگام با دنیای آنلاین، هدفمند تبلیغ کنید

تبلیغات پایدار و طبقه بندی شده تخصصی...

شما در سازه برتر در محل مناسب و با مخاطب مخصوص به خود و البته تعرفه پایین بهترین و تاثیر گذارترین تبلیغات را خواهید داشت.

تبلیغات در سازه برتر براساس ستاره دار بودن نیست. شما با انتخاب نوع تبلیغ در محل مورد نظر قرار خواهید گرفت. نحوه قرار گیری تبلیغ ها بر اساس مدت زمان تبلیغ خواهد بود و تبلیغات و آگهی های دارای زمان بیشتر در اولویت قرار خواهند گرفت.

تبلیغات در حال حاضر در سازه برتر به دو بخش اصلی تقسیم بندی می شود:

1-تبلیغات در سایت

2- تبلیغات از طریق ارسال پیامک

 

1-تبلیغات در سایت

سایز و حجم عکس های و بنر های متحرک قرار گرفته در سایت:

سایزعکس ثابت تبلیغات حداقل 250*300 می باشد

سایز بنر های فلش و عکس متحرک(GIF) سمت چپ صفحه اول 180*130 بوده و حداکثر 25 کیلو بایت می باشد.

سایز بنر های فلش و عکس متحرک(GIF) سمت راست صفحه اول 85*258 بوده و حداکثر 25 کیلو بایت می باشد.

تبلیغات در سایت سازه برتر به 5 گروه اصلی تقسیم می شود:

 

مبالغ به هزار تومان است

* اولویت نمایش در سطر و ستون های صفحات تبلیغات با تبلیغات مدت دار می باشد.

*تبلیغات بالای 4 ماه نیز شامل 20 درصد تخفیف خواهد بود

* سایت سازه برتر برای مشاغل و شرکت هایی که فاقد عکس تبلیغاتی و بنر هستندو قصد تبلیغ در سایت را دارند به رایگان عکس وبنر تبلیغاتی مناسب با محصول و شرکت شما را تهیه کرده و در سایت قرار خواهد داد.

 

توضیحات مربوط به تبلیغات و محل قرار گیری آن ها در متن زیر آورده شده است:

الف) تبلیغات صفحه اول سایت

4 بنر تبلیغ اول سمت چپ بالا ( A)

سایر بنر های سمت چپ صفحه و راست (B)

تبلیغات صفحه اول در تمام صفحات سایت تکرار می شوند. که در همین صفحه هم این تبلیغات مشخص می باشد. سایز بنر های سمت چپ (180 *130) و بنر های سمت راست (85 *258) پیکسل می باشد.محل قرار گیری بنر ها و تبلیغات در صفحه اول سایت در عکس زیر نشان داده شده است.

تعرفه 4 تبلیغ اول سمت چپ صفحه بالا(A) به مبلغ 200هزار تومان ماهیانه و بقیه بنر های صفحه اول(B) به مبلغ 150 هزار تومان ماهیانه می باشد. تبلیغات 2 ،3 و 4 ماهه به ترتیب شامل 10، 15 و 20 درصد تخفیف خواهند شد.

محل قرار گیری تبلیغات A,B,C در صفحه اول و اصلی سایت

 

ب: تبلیغات در بخش پیشنهاد ویژه (C) ( پیشنهاد ویژه + زیر شاخه اصلی)

تبلیغات در این صفحه مخصوص کسانی است که محصول و خدمات خود را با تخفیفات یا خدمات ویژه ای مانند تضمین، خدمات پس از فروش، فروش ویژه و تخفیفات ،خدمات رایگان و غیره همراه می کنند و برای کسانی که از طریق سایت سازه برتر به آن ها مراجعه می کنند این خدمات را ارائه می دهند.

محل قرار گیری تبلیغ شما در این نوع آگهی در صفحه اول سایت در بخش پیشنهاد ویژه و زیر شاخه اصلی مربوطه است. با انتخاب این آگهی، شما به طور خودکار در واقع تبلیغ گروه (E) را هم انجام داده اید. تعرفه تبلیغ پیشنهاد ویژه (C) ماهانه 100 هزار تومان می باشد که تبلیغات 2، 3 و 4 ماهه به ترتیب شامل 10، 15 و 20 درصد تخفیف خواهند بود. همچنین محل قرار گیری این آگهی در عکس های زیر نشان داده شده است.

* با انتخاب این آگهی، تبلیغ محصول و خدمات شما به رایگان از طریق ایمیل به اعضای سایت اعلام می شود. و شما می توانیددر صورت تقاظا محصول و خدمات خود را از طریق پیامک به اعضای سایت و بانک شماره تلفن های سازه برتر( شامل اصناف ساختمان،انبوه سازان ، پیمانکاران، سازندگان و مهندسان عضو نظام مهندسی) با تعرفه پایین ( هر پیامک 11 تومان ) ارسال نمایید.

 

ج: گروه اصلی (D) ( تمام صفحات شاخه های گروه مربوطه + زیر شاخه اصلی)

شما با تبلیغ در هر گروه اصلی در تمام صفحات مربوط به شاخه های آن گروه نمایش داده می شویدو علاوه بر آن تبلیغ شما در محل تبلیغ زیر شاخه اصلی محصول شما هم قرار می گیرد. در واقع با این انتخاب این تبلیغ خود به خود تبلیغ گروه (E) را هم انجام داده اید.

به طور مثال شرکت شما در زمینه کلید و پریز فعالیت می کند و شما در زیر شاخه کلید و پریز قرار دارید که در گروه تجهیزات برقی، الکتریکی ، حفاظتی و هوشمند قرار دارد. شما با انتخاب این تبلیغ در تمام صفحات زیر شاخه های این گروه که شامل کلید و پریز، آیفون تصویری، تجهیزات برقی و سیم و کابل، تجهیزات هوشمند حفاظتی دوربین و تجهیزات حفاظتی آتش نشانی نمایش داده می شوید و علاوه بر آن در خود زیرشاخه کلید و پریز و تبلیغات مختص این زیر شاخه نمایش داده می شوید.

تعرفه تبلیغ سرگروه (+ زیر شاخه) (D) ماهیانه 60هزار تومان می باشد و تبلیغات 2 ،3 و 4 ماهه به ترتیب شامل 10، 15 و 20 درصد تخفیف خواهند شد. محل قرار گیری این تبلیغ در تصویر زیر نشان داده شده است. حداقل سایز عکس تبلیغ( 250*300) پیکسل می باشد.

 محل قرار گیری تبلیغ گروه D , E نشان داده شده است

 

ج) تبلیغات زیر شاخه(E)

در این تبلیغ محصول شما در زیر شاخه اصلی مربوط به خود نمایش داده می شود. به طور مثال شما شرکتی در زمینه کلید و پریز و یا کابینت هستید، با انتخاب این تبلیغ فقط در زیر شاخه کلید پریز و یا کابینت با اولویت اول و چشمگیر نمایش داده می شوید. تعرفه تبلیغ زیر شاخه (E) ماهیانه 40 هزار تومان است و به ازای تبلیغات 2 ،3 و 4 ماهه به ترتیب شامل 10، 15 و 20 درصد تخفیف خواهند شد. سایز حداقل عکس تبلیغ( 250*300) می باشد. در تصویر زیر محل قرار گیری این تبلیغ نشان داده شده است.

روش قرار دادن تبلیغات در سایت:

  • ثبت نام در سایت و درج آگهی خود در قسمت مربوطه و انتخاب نوع و مدت آگهی و پرداخت تعرفه به صورت اینترنتی و روش های دیگر و اعلام اطلاعات پرداخت
  • ارتباط با مدیران سایت با یکی از روش های ارتباطی موجود در تماس باما و دادن اطلاعات لازم در مورد شغل، محصول و شرکت و همچنین نوع تبلیغ و اطلاعات پرداخت تعرفه تبلیغ مورد نظر

*در هر دو روش 24 ساعت پس از پرداخت تعرفه تبلیغ مورد نظر و ارسال اطلاعات آگهی و پرداخت، تبلیغ شما بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

* زمان محاسبه شده برای قرارگیری محصول بر روی سایت از لحظه ای که تبلیغ بر روی سایت قرار گرفت محاسبه می شود و هرگونه اختلال و عدم نمایش احتمالی محاسبه شده و به زمان تبلیغ اضافه خواهد شد.

* تا 24 ساعت پس از قرار گیری آگهی بر روی سایت شما می توانید در صورت انصراف از نمایش آگهی تبلیغاتی با کسر 20 درصد مبلغ تعرفه، بقیه وجه واریزی خود را پس بگیرید.

 

2-تبلیغات پیامکی

سایت سازه دارای یکی از کاملترین و بزرگترین و کم خطاترین بانک شماره تلفن همراه مهندسین و افراد مرتبط با صنعت ساختمان را دارا می باشد. این بانک شامل شماره تلفن های همراه

  • انبوه سازان ( بانک اطلاعات اصناف)
  • سازندگان حقیقی و حقوقی( بصورت دستی وارد شده و بانک نظام مهندسی)
  • پیمانکاران ساختمانی (به صورت دستی وارد شده و بدون خطا)
  • مشاغل و شرکت های ساختمانی (به صورت دستی وارد شده و بدون خطا)
  • مهندسین (بانک اطلاعات نظام مهندسی)

و همچنین ارسال به منطقه، کدپستی، محله و خیابان مد نظر می باشد

*در حال حاظر تعداد شماره های حوزه صنعت ساختمان 60 هزار عدد می باشد و هر لحظه در حال کامل شدن و افزایش می باشد.

*تعداد پیامک های ارسالی بر اساس انتخاب نوع دسته بندی و تعداد پیامک درخواستی قابل تغییر و انتخاب می باشد.

*تعرفه هر پیامک برای استفاده از بانک اختصاصی صنعت ساختمان سایت سازه برتر 12 تومان می باشد.

*تعرفه هر پیامک برای استفاده از بانک اطلاعات منطقه، محله ، کدپستی و خیابان هر پیامک 10 تومان می باشد.

*هزینه ارسال پیامک فارسی و انگلیسی برابر می باشد و تعداد کاراکترهای هر پیامک فارسی 70 کاراکتر و هر پیامک انگلیسی 160 کاراکتر می باشد.

*با توجه به این که تمام پیامک ها از شماره تلفن ثابت سازه برتر و شماره های 12 رقمی مختص سازه برتر ارسال خواهد شد هیچ هزینه ای بابت فعال سازی شماره، خرید شماره، خرید بسته ارسال و ... محاسبه نخواهد شد.

*هزینه ارسال به کسانی که دریافت پیامک تبلیغاتی خود را غیر فعال نموده اند و پیامک به آن ها ارسال نشده است، پس از 24 ساعت عودت داده خواهد شد.

*ارسال پیامک تبلیغاتی همراه با اسم سایت سازه برتر(sazebartar.ir) در پیامک شامل تخفیف ویژه خواهد بود و هزینه هر پیامک 9 تومان محاسبه خواهد شد.

*ارسال پیامک تبلیغاتی بالای 50هزار عدد در هر مورد ارسال پیامک شامل 10 درصد تخفیف خواهد بود.

* ارسال پیامک برای شرکت های تبلیغ دهنده در گروه پیشنهاد ویژه برای ارسال به بانک اصناف ساختمان هر پیامک 11 تومان خواهد بود.

*بانک اطلاعات پیمانکاران، مشاغل و شرکت های ساختمانی کاملا مختص سایت سازه برتر بوده که این شماره های به صورت کاملا دستی وارد شده و دارای خطای کمتر از 1 درصد می باشد.

*به تمامی مبالغ فوق مبلغ 8 درصد مالیات بر ارزش افزوده محاسبه خواهد شد.

*جهت ارسال پیامک تبلیغاتی برای محصول، شغل و شرکت خود و همچنین صنایع مرتبط با صنعت ساختمان و پیامک های منطقه ای با یکی از روش های قسمت تماس باما با مدیران سایت ارتباط برقرار کرده و نوع در خواست و اطلاعات پرداخت خود را اعلام فرمایید. در کمتر از 24 ساعت پیامک های تبلیغاتی شما ارسال خواهد شد.

روش های پرداخت تعرفه ها، تمدید و هزینه های تبلیغات

*پرداخت اینترنتی از درگاه پرداخت اینترنتی جهان پی

( با کلیک بر روی لینک درگاه پرداخت اینترنتی و یا لوگو پرداخت جهان پی در پایین صفحه وارد صفحه پرداخت مهمان شده و در محل شماره (حساب / ایمیل) ، ایمیل sazebartar.ir@gmail.com را وارد نمایید و سپس مبلغ پرداختی و ایمیل خودتان را وارد نمایید و به صفحه بانک هدایت شوید)

*انتقال کارت به کارت به شماره کارت های

6221061066815988  بانک پارسیان بنام میثم دیلمیان( سازه برتر)

6104337950698652  بانک ملت بنام میثم دیلمیان( سازه برتر)

و یا پرداخت به شماره حساب         800465428      بانک پارسیان    بنام میثم دیلمیان ( سازه برتر)

و شماره حساب                       5018220429     بانک ملت    بنام میثم دیلمیان( سازه برتر)

پس از پرداخت تعرفه تبلیغات با هر روش، کد رهگیری پرداخت را یادداشت کرده و برای ما ارسال کنید.